Gigabyte | H610M S2H V3 DDR4 G1.0 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR4 | Supported hard disk drive interfa
- TootjadGigabyte
- Mudel: H610M S2H V3 DDR4 G1.0
- Saadavus: 5
-
76€
Gigabyte | H610M S2H V3 DDR4 G1.0 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 54 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 265 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 228 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | H610M S2H V3 DDR4 G1.0 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Volume (m3) | 0.00379215 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |




